a
444 88 58
Çağrı Merkezi
KURUM TEMSİLCİLERİ VE ÇALIŞANLARINDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

Bilecik Belediyesi koordinatörlüğünde düzenlenen programda ilimizdeki Tedaş, Telekom ve Doğalgaz firmalarının temsilcileri ve çalışanları ile Bilecik Belediyesi teknik personelleri bir araya geldi.


Kurumlar arası tanışma ve istişarenin yapıldığı toplantıda ilimizdeki elektrik, doğalgaz ve fiber optik çalışmaları konularında fikir alışverişlerinde bulunuldu.


Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı açıklamada; Bilecik Belediyesi ve ilimizde birçok alanda faaliyet gösteren teknik kurum temsilcileri ve çalışanları ile faydalı ve önemli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek; ''Bilecik Belediyesi olarak, ilimizin birçok noktasında devam eden yer altı ve buna bağlı çalışmalarda gerekli koordinasyonu sağlamak adına güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Her alanda hızla büyüyen ve gelişen Bilecik'imizde buna bağlı olarak belediyemiz ile birlikte birçok kurum çeşitli yatırımlar gerçekleştirmektedir. İlimizdeki Tedaş, Telekom ve doğalgaz firmalarının temsilcileri ve çalışanları ile belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Atölye Birimi ile ilgili birim çalışanları bir araya geldik. Toplantıda, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunmakla birlikte kurumların yapacağı yatırımlar hakkında bilgi alışverişleri yapıldı. Buradaki amacımız, bu alanlarda hizmet veren bütün kurumlar ile gerekli koordinasyonu sağlamak ve gerekli iletişimi kurarak, yapılan çalışmalarda vatandaşlarımızın mağdur olmamasını sağlamaktır. Bugün olduğu gibi aldığımız karar ile bundan sonraki süreçte de belirli aralıklarla İl Koordinasyon Çalışması şeklinde tekrar bir araya geleceğiz ve şehrimize yapılacak olan çalışmalarda birlikte hareket edeceğiz. Gerçekleştirilen toplantı bütün kurumlar arasında önemle karşılandı ve faydalı sonuçlar verdi'' ifadelerini kullandı.
Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, gerçekleştirilen toplantıda ayrıca kurum temsilcileri ve çalışanlar birbirleriyle tanışma fırsatı bulduğunu kaydetti.

Oluşturulma Tarihi : 03.11.2017