a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÇORBA İKRAM ETTİ

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Öğrenci Otağını ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.


Bilecik Belediyesi tarafından üniversite yerleşkesine kazandırılan Öğrenci Otağını ziyaret eden Belediye Başkanımız Selim Yağcı, öğrencilerle birlikte çorba içti ve sohbet etti.


Üniversite öğrencilerinin hergün ücretsiz çay ve her çarşamba günü çorba ikramıyla karşılandığı Öğrenci Otağı, üniversite öğrencilerini ağırlamaya devam ediyor.


Öğrencilerin şehir ve belediye çalışmaları hakkında görüş ve önerilerini de alan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, ''Belediyemiz tarafından üniversite yerleşkesine kazandırdığımız Öğrenci Otağı'nda öğrencilere yönelik güzel bir geleneği sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehir merkezinde olduğu gibi üniversite yerleşkesinde de birbirinden güzel etkinlik ve hizmetlere imza atan Belediyemiz, yıllardır geleneksel hale getirdiği faaliyetleri kapsamında öğrenci otağında her çarşamba günü öğrencilere çorba ikramında bulunurken, her gün ise ücretsiz çay ikramı ile öğrencilerimizin yanında yer alıyor. Bugün bir kez daha öğrencilerimizle bir araya geldik, yarınımızın teminatı olan öğrenci kardeşlerimizle hasbihal ettik ve şehir ve üniversite hakkındaki görüş ve önerilerini dinledik. Amacımız öğrencilerimize ufak da olsa bir katkı sağlamak ve onların güzel ortamlarda vakit geçirmesine imkan vermektir. Tüm öğrenci kardeşlerimize eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum.'' ifadelerini kullandı.


Öğrenciler gerçekleştirilen uygulama dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 27.12.2017