a
444 88 58
Çağrı Merkezi
HAYME ANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLER ODASINI HİZMETE AÇTIK


Belediyemiz tarafından Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler Odasının açılışı gerçekleştirildi.

Bilecik Belediyesi tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler için hazırlanan Öğretmenler Odası'nın açılışı yapıldı.

Gerçekleştirilen programa; Belediye Başkanımız Selim Yağcı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Okul Müdürü Meryem Avcu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, öğrenci ve öğretmenlerimiz için ellerinden gelen gayreti gösterme çabasında olduklarını kaydetti.


BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:


''ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ VE ONLARA YÖNELİK GÜZEL ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ''

Bilecik Belediyesi olarak şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime yönelik hizmetler gerçekleştirmeye devam edeceklerini vurgulayan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, şunları söyledi:


''Bilecik Belediye Başkanlığını 14 yıldır üzerinde Şeyh Edebali, Dursun Fakih, Ertuğrulgazi ve Osmangazi Hazretleri ile Mustafa Kemal Atatürk'ün ayaklarının izi olan Bilecik'imize hizmet etme çabası içindeyiz. Bizim düşüncemize göre bir belediye başkanının asıl görevi bugünü idare etme değil. Bugünü idare etmeyle zaman harcarsak geriye gideriz. Belediye Başkanını görevi geleceği teminat altına almaktır ve geleceği hazırlamakla görevlidir. 14 yıla baktığımızda gerçekten çok güzel işler yaptık. Çok şükürleri olsun ki adım attığımız her yerde koyduğumuz bir taş ve diktiğimiz bir ağacı görürsünüz. Ama yapacağımız daha çok hizmetin de olduğunu biliyoruz. Bizlerin geleceği inşa etme adına şimdi yaptıklarımızı İnşallah gelecekte sizler ve sizlerin nesliyle görürüz. Geçmişiyle övünen geleceğe emin adımlarla yürüyen Marka Şehir Bilecik'i inşallah bugün attığımız temellerle oluşturacağız. Peki marka şehir ve gelecek nasıl imar ve ihya olur. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi ''Gelecek sizlerle var olacaktır''. Onun için sizlerin ve neslimizin iyi yetişmesi gerekiyor. Bizler de bu anlamda var gücümüzle çalışıyoruz. Meryem Hocamızın da bizden böyle bir talepte bulunması gerçekten bizleri de çok mutlu etti ve çok değer verdiğimiz öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü hediyesi olarak öğretmenler odamızı hazırladık. Ben bu anlamda bizlere bu imkanı sağlayan Milli Eğitim Müdürümüz ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. '' ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ise eğitime verdiği katkılar dolayısıyla Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya teşekkür ederek ''Sevgili gençler sizleri çok seviyoruz ve her birinizin çok değerli olduğunuzu biliyoruz. Bu anlamda Okul Müdürümüz de sizlere güzel ortamlar sunmak için elinden gelen gayreti gösteriyor. Ben bu anlamda kendisine teşekkür ediyorum. Bununla birlikte şu ana kadar eğitime ilişkin birçok güzel çalışmayı gerçekleştirmemizde bizlerin yanında olan Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya teşekkür ediyoruz. Çünkü bizlerin kendi imkanlarımız ile böyle çalışmaları yapmamız mümkün olmayabiliyor. Bütün bu yapılanlar birlikte yapılabiliyor. Ben bu anlamda öğretmenlerimize değer verdiği için ve onlara birer Öğretmenler Günü hediyesi olarak hazırlatmış olduğu Öğretmenler Odamızın sizlere güzel hizmetler vermesini temenni ediyorum. '' ifade etti.

Okul Müdürü Meryem Avcu ise öğrenci ve öğretmenlerin en güzel ortamda hizmet almaları için okullarında yeni düzenleme ve tadilat çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirterek, verdiği katkılar dolayısıyla Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürü Durmuş ve Okul Müdürü Meryem Avcu'nun, Belediye Başkanıız Selim Yağcı'ya katkıları dolayısıyla Teşekkür Plaketi taktim ettiği programda daha sonra Öğretmenler Odasının açılışı gerçekleştirildi.


Öğretmenler Odasında hazırlanan pastayı da kesen Belediye BaşkanımızSelim Yağcı ve beraberindeki protokol üyeleri daha sonra öğretmenlerle sohbet etti.

Oluşturulma Tarihi : 29.12.2017