a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ MÜZİK KURSLARI KAYITLARI BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve şu ana kadar binlerce müzikseverin sertifika aldığı Bilecik Belediyesi Müzik Kursları başvuruları başladı.


Tarih ve Kültür Şehri Bilecik'in sanatsal faaliyetler anlamında da en iyi yerlere gelmesi için önemli çalışma ve projeleri uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla ilimizin kültürel ve sanatsal aktivitelerine yenilerini ekliyor.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen kurslarda, her dönem yüzlerce müziksever birçok alandaki kurslarla eğitimler alıyor.


Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen kurslar kapsamında; Bağlama, Ud, Keman, Gitar, Ney, Yan Flüt, Ritm-Perküsyon ve Klarnet alanlarında kurslar verilecek.


Her dönem yüzlerce kursiyerin ücretsiz olarak aldığı eğitimler sonucunda katılımcılar, gerçekleştirilen sertifika töreninde hünerlerini sergileme imkanı buluyor.


5 Şubat Pazartesi gününe kadar başvuruların yapılabileceği kurslar hakkında detaylı bilgi ve müracaatlar Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacaktır.

Oluşturulma Tarihi : 11.01.2018