a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI KURSİYERLERİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Müzik Kurslarında faaliyet gösteren kursiyerler ve eğitmenlerini ziyaret etti.


Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde 10'a yakın müzik dalında faaliyet gösteren kursiyer ve eğitmenlerini ziyaret eden Belediye Başkanımız Selim Yağcı, çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Bilecik Belediyesi eliyle birçok alanda olduğu gibi kültür ve sanat alanında da güzel çalışmaların sergilendiği hatırlatan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, ''Kültür ve sanat alanında güzel çalışmalar icra eden kardeşlerimizi ziyaret ettik. Belediyemizin bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla kültür ve sanat anlamında güzel aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kültürel ve sanatsal değerlere büyük önem veren Belediyemiz, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde, müzikle ilgili birçok alanda uzman eğitmenler tarafından kurslar veriyoruz. Kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve geçtiğimiz dönem yüzlerce öğrencinin eğitim aldığı kurslarda, bağlama, ud, keman, gitar, ney, yan flüt, ritm-perküsyon, klarnet alanlarında geleceğin müzisyenlerini yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz'' ifadelerini kullandı.


Bilecik Belediyesi Müzik Kurslarının adeta bir okul haline geldiğine vurgu yapan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, ziyaretinde kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oluşturulma Tarihi : 07.02.2018