a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI BAŞARILI SPORCULARI AĞIRLADI

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Judo, Halter ve Tekvando takımlarının antrenörleri ve sporcularından oluşan heyeti ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Selim Yağcı, antrenör ve sporculara teşekkür etti.

Bilecik ve Bilecik sporu adına elde edilen başarı dolayısıyla da öğrencileri tebrik eden  Belediye Başkanımız Selim Yağcı; ‘’ Bilecik Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Judo, Halter ve Tekvando takımlarımızın antrenörleri ve sporcularımız ziyarette bulundular. Şehrimiz, son zamanlarda özellikle bireysel sporlarda güzel başarılar elde ediyor ve bizlerde bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Şehrimizi ve Ülkemizi, Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda temsil eden, derece kazanan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Bünyesinde faaliyet gösteren birçok spor dalında ilimize önemli başarılar kazandıran Bilecik Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Antrenörleri ve Sporcularımıza, bizlere böyle büyük bir onuru yaşattıkları için ayrıca teşekkür ediyor, güzel başarılarının devamını diliyorum.’’ Şeklinde konuştu.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, ziyaret sonunda antrenör ve sporculara çeşitli hediyeler taktim ederek, fotoğraf çektirdi.

Oluşturulma Tarihi : 01.03.2018