a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYEMİZ PERSONELİ İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Nihat Can ve Eşi Nesrin Can, Bilecik Belediyesi personeli ile kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.

Belediye Bahçesinde gerçekleştirilen iftar sofrasında belediyenin bütün birim çalışanları aynı iftar sofrasında buluştu.

Çalışanları kapıda ağırlayan Belediye Başkanımız Nihat Can ve eşi Nesrin Can, personel ile sohbet etti.

Ezanların okunmasıyla açılan iftarın ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Nihat Can, hep birlikte Bilecik Belediyesi ailesi olduklarını belirtti.

Bilecik Belediyesi olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde şehir ve şehir insanı için çalışacaklarını dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can, şunları söyledi:

‘’Değerli çalışma arkadaşlarım, ben öncelikle hepinizin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Cenabı Allah bizleri Ramazan bayramına hep birlikte kavuştursun ve daha nice Ramazan aylarında bir ve beraber olmayı bizlere nasip etsin. Biz Bilecik Belediyesi olarak bir aileyiz ve kurulan iftar sofrasında bir araya gelmek istedik. Ben sizlerle çalışmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. İnşallah bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da el birlik içerisinde şehrimiz için güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

İftar programında çocuklar da kendileri için kurulan oyun alanlarında gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

Oluşturulma Tarihi : 10.06.2018