a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’IN ANKARA TEMASLARI

Başkanımız Nihat Can, Ankara temasları kapsamında İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun'u ziyaret etti.

Milletvekili Selim Yağcı’nın da bulunduğu ziyarette, Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik’te yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında yararlı görüşmelerin yapıldığını dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Milletvekilimiz Selim Yağcı ile birlikte, İller Bankası Genel Müdürü Sayın Yusuf Büyük ve Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun'u makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde, Dirilişin Şehri Bilecik'imizde yapılacak yatırım ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah Sayın Milletvekilimiz, devlet ve hükümet büyüklerimiz ile birlikte şehrimiz ve hemşehrilerimiz için güzel çalışmalar ortaya koymaya devam edeceğiz. Genel Müdürlerimiz Yusuf Büyük ve Tufan Büyükuzun'a misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.


Oluşturulma Tarihi : 16.08.2018