a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAYRAM SEVİNCİ VE COŞKUSU HUZUREVİ VE SEVGİ EVLERİNDE YAŞANDI

Her yıl olduğu gibi bu bayramda gelenekselleşen bayram ziyaretleri kapsamında,Vali Tahir Büyükakın, eşi Figen Büyükakın Belediye Başkanımız Nihat Can ve eşi Nesrin Can, Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, ve eşi Zuhal Namal ve Askeri erkandan oluşan heyet, Bilecik’teki Huzurevi sakinleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

 

Huzurevi sakinleri ile kahvaltıda buluşan heyet samimi bir ortamda hasbihal ettiler. Belediye Başkanımız Nihat Can ve Vali Tahir Büyükakın ’ın yakından ilgisiyle bayramlaşma kapsamında Huzurevi sakinlerinin taleplerini ve teşekkürlerini aldılar. Protokolün huzurevi sakinleri için hazırlanan hediyelerini takdiminden sonra heyet sevgi evlerindeki çocuklarla bir araya geldi.

Sevgi Evlerindeki sakinlerin çeşitli sürprizleri ile karşılaşan heyet,  
neşeli tavırları ile çocuklara aile ortamındaki rahatlığı,samimiyeti ve sıcaklığı yaşattılar. Sonrasında 
Vali Tahir Büyükakın, Belediye Başkanımız Nihat Can, ve beraberindeki Heyet ziyaretinde çocuklara, bayram harçlığı vererek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN:

‘’YAŞLILARIMIZ DA GENÇLERİMİZ DE BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ ONLARI SEVİYORUZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can, gerçekleştirilen bayramlaşma programı hakkında yaptığı değerlendirmede; ‘’Bugün yaşlılarımız ve gençlerimiz ile bir araya geldik. Bayramlar, yaşlılarımızın ellerini öpme ve onları dinleme vaktidir. Bizler Millet olarak her zaman gençlerimize umut bağladığımız gibi yaşlılarımıza da gerekli hürmeti ortaya koyuyoruz. Kurban Bayramı vesilesiyle bugün ziyaretler gerçekleştirdik. Yarın da İnşallah ziyaretlerimiz devam edecek. Cenabı Allah büyüklerim bizi başımızdan eksik etmesin. Gençlerimizi de umut kaynağı etsin. Şimdiden bütün hemşehrilerim  vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyorum’ ‘ ifadelerini kullandı.

Yaşlılar ve gençler de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Vali Tahir Büyükakın, Belediye Başkanımız Nihat Can ve protokol üyelerine teşekkür etti.


Oluşturulma Tarihi : 20.08.2018