a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKANIMIZ NİHAT CAN AREFE GÜNÜ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Nihat Can, çalışmaları kapsamında Arefe günü geleneksel ziyaretleri kapsamında esnafımızla bir araya geldi, Kurban Pazarı esnafını ziyaret etti ve mezarlıklara gelen vatandaşlarımızı ağırlayarak, çiçek taktim etti.

 

Vatandaşlarımızla çeşitli vesilerle bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Can, önce çarşı içindeki esnaf ve Kurban satışı yapılan alandaki esnafla bir araya geldi.

 

Daha sonra Mezarlıkta vatandaşlarımızı ağırlayan Belediye Başkanımız Nihat Can, mezarlık ziyaretine gelen vatandaşlarımıza çiçek hediye etti.

 

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN KURBAN SATIŞ ALANINI GEZDİ

 

Belediye Başkanımız Nihat Can, Milletvekili Selim Yağcı ile birlikte Arefe günü geleneksel hale gelen Kurban satış alanını gezerek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyareti hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can,  yapılan  pazarlıklara şahitlik ederek;   ''Her bayramda olduğu gibi insanlarımızı kurban pazarında ziyaret ettik. Bilecik Belediyesi tarafından oluşturulan pazara ilişkin vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini aldık. Ben bu ziyaret vesilesiyle bütün vatandaşlarımıza hayırlı alışveriş yapmalarını diliyor, şimdiden bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutluyorum'' ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN ESNAFI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Nihat Can, arefe günü ziyaretleri kapsamında şehir merkezindeki vatandaş ve esnafı ziyaret etti.

Esnafa hayırlı işler temennisini ileten Belediye Başkanı Nihat Can, Vatandaş ve muhtarlarla Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Çay Bahçesinde çay içti ve vatandaşlarla sohbet etti.

 Ziyareti hakkında kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Esnafımızla ve vatandaşlarımızla selamlaştık ve hasbihal ettik. Bilecik’imiz her geçen gün büyüyüp gelişiyor, bizlerde esnafımızın yanında olarak çalışmalarımıza ilişkin onların görüş ve önerilerini aldık çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla güzel bir Bilecik için çalışıyoruz. Destekleri için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum’’ İfadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 20.08.2018