a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BÜYÜK İLGİ GÖREN ‘’KÜÇÜCÜKTÜM BÜYÜDÜM EMEKLEYEREK YÜRÜDÜM’’ ETKİNLİĞİNİ TEKRAR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Sosyal Belediyecilik anlamında güzel çalışmalar imza atan Belediyemiz tarafından hazırlanan "Küçücüktüm Büyüdüm Emekleyerek Yürüdüm" projesi kapsamında 7 ile 12 aylık arası bebeklerin katılacağı Bebek Emekleme etkinliğinin ikincisi düzenleniyor.

 

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda hazırlanan ve büyük ilgi gören ‘’Küçücüktüm Büyüdüm Emekleyerek Yürüdüm’’ etkinliği ile yeni bir projeyi daha uygulamaya koyuyor.

 Geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepler doğrultusunda tekrar düzenlenecek olan "Küçücüktüm Büyüdüm Emekleyerek Yürüdüm" projesi etkinliğinde birinci olan bebeğe yarım altın, ikinci olan bebeğe çeyrek altın, üçüncü olan bebeğe ise gram altın verilirken, yarışmaya katılan bütün bebeklere de Bebek Bakım Çantası hediye edilecek.

 

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuruların yapılacağı "Küçücüktüm Büyüdüm Emekleyerek Yürüdüm" projesi 19 Ekim Cuma günü saat:18:30’da, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Renkli ve güzel görüntülerin yaşandığı Küçücüktüm Büyüdüm Emekleyerek Yürüdüm etkinliğine bütün vatandaşlarımız davetlidir.

Oluşturulma Tarihi : 16.10.2018