a
444 88 58
Çağrı Merkezi
MERHUM EMRE DENİZ ÜN’ÜN ADI YENİDEN DÜZENLENEN PARKTA YAŞATILMAYA DEVAM EDECEK

Belediyemiz tarafından Gazipaşa Mahallesinde bulunan Emre Ün Parkı, yeniden düzenlenerek, vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

Geçmiş dönemlerde Bilecik Milletvekilliği görevinde bulunan Tayfur Ün’ün oğlu Emre Deniz Ün  vefatının 19. yıldönümünde mezarı başında anıldı.

Şehir Mezarlığında düzenlenen programa Belediye Başkanımız Nihat Can da katılarak,  Merhumun babası geçmiş dönem milletvekilimiz Tayfur Ün ve yakınlarının acısını paylaştı.

EMRE DENİZ ÜN PARKI YENİLENEN YÜZÜYLE ÇOCUKLARIMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEK

Belediye Başkanımız Nihat Can programda yaptığı konuşmada; ‘’ Geçmiş dönemlerde Bilecik Milletvekilliği görevinde bulunan Tayfur Ün Ağabeyimizin kıymetli evladı Emre Deniz Ün kardeşimizi vefatının 19. yıldönümünde mezarı başında andık. Rabbimden bir kez daha Emre Deniz kardeşime rahmet diliyorum. Allah tüm çocuklarımızı kazalardan belalardan korusun. Bilecik Belediyesi olarak bizler de uzun yıllardır Gazipaşa Mahallesinde çocuklarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet veren Emre Deniz Ün parkında kapsamlı yenileme ve düzenleme çalışması gerçekleştirerek, yine çocuklarımız ve mahallelilerimizin hizmetine sunduk. Bu vesile ile hem şehidimizin aziz hatırasını yaşatmış olduk hem de onlara layık bir duruma getirmiş olduk. Merhum kardeşimizi tekrar rahmet ve minnet duygularıyla anıyorum. Değerli büyüğümüz Tayfur Ün başta olmak üzere bütün aile fertlerinin üzüntüsünü paylaşıyorum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 05.11.2018