a
444 88 58
Çağrı Merkezi
AK GÖNÜLLÜ KADINLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

Belediye Başkanımız  Nihat Can, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, eşi Nesrin Can ve beraberindeki partili hanımefendileri makamında ağırladı.

Daha yaşanabilir bir Bilecik için şehrimizin her kesiminden vatandaşlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, eşi Nesrin Can ve beraberindeki partili hanımefendilerle istişare toplantısında bir araya geldi.

Gerçekleştirilen buluşmada Bilecik Belediyesi’nin çalışmaları ele alınırken, ilimizde başta kadınlarımız olmak üzere şehir insanı için yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Nihat Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, konuklarına teşekkür etti. Kadınların toplumsal ve sosyal hayattaki yerine değinen Belediye Başkanı Nihat Can, kadınlarımızın fikir ve katkıları ile Bilecik’te güzel çalışmalar gerçekleştireceklerine olan inancı dile getirdi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit ise Belediye Başkanı Nihat Can’a, misafirperverliği ve şehre yaptığı güzel çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 08.01.2019