a
444 88 58
Çağrı Merkezi
VALİMİZ BİLAL ŞENTÜRK’Ü AĞIRLADIK

Belediye Başkanımız Nihat Can; Valiler Kararnamesiyle Bilecik Valiliği görevine atanan Bilal Şentürk’ü makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can, Vali Bilal Şentürk’e Bilecik’teki görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Vali Bilal Şentürk ile birlikte Bilecik için güzel çalışmalar gerçekleştireceklerine olan inancını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’ Valiler Kararnamesiyle Bilecik Valiliği görevine atanan Sayın Bilal Şentürk Bey Belediyemizi ziyarette bulundu. Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik'imizde yeni görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte şehrimizdeki güzel hizmetleri sürdürmeye devam edeceğiz. Sayın Valimize ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Valimiz Bilal Şentürk ise Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik’te vazife almaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, ecdat diyarı Bilecik’te güzel faaliyetler gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

Belediye Başkanı Nihat Can ve birim müdürleri tarafından kapıda çiçeklerle karşılanan Vali Bilal Şentürk, Bilecik’te olmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Nihat Can, Valimiz Bilal Şentürk’e Şeyh Edebali’nin sözlerinin bulunduğu bir tablo ile Kayı Armalı tabak hediye etti.

Oluşturulma Tarihi : 08.01.2019