a
444 88 58
Çağrı Merkezi
ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM İÇİN KOLLARI SIVADIK SPOR ADINA BİLECİK İÇİN SÜRPRİZ PROJELERİMİZ VAR

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen  Belediye Başkanımız Nihat Can, önümüzdeki dönemde ilimizdeki spor yatırımları için sürpriz çalışmaların olacağı müjdesini verdi.

Milletvekilimiz Selim Yağcı ve Belediye Başkanımız Nihat Can, bir araya geldiği, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile ilimizde yapılacak yatırımları ele aldılar.

Bilecik’imizin Ankara’daki sesi ve temsilcisi Milletvekilimiz Selim Yağcı ile birlikte Bilecik ve ilçeleri için güzel çalışmalar için kolları sıvadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; görüşme hakkında şunları söyledi:

‘’Güçlü Bilecik’imize hizmet için durmak yok yola devam diyerek önümüzdeki dönem gerçekleştireceğimiz Bilecik Şehir Stadyumu için ve Gençlerimize yönelik planladığımız projelere ilişkin kolları sıvadık. Çalışmalarımızı neticelendirdiğimiz önemli görüşmede Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Bey ve Bakan Yardımcımız Sinan Aksu Bey’e verdikleri destekler sebebiyle teşekkür ediyorum. Bilecik’imizin Ankara’daki sesi ve temsilcisi Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya da ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Bilecik’imizin spor yatırımları anlamında güzel ve sürpriz çalışmalarımız olacak. Cenabı Allah hizmet yolculuğunda hepimizin yardımcısı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 11.01.2019