a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN AMCALARINDAN ÇOCUKLARA 15 TATİL HEDİYESİ ÜCRETSİZ SİNEMALAR

 Bilecik Belediyesi tarafından yarıyıl tatiline girecek olan çocuklarımız için birbirinden güzel sinema filmleri ücretsiz olarak sunuluyor.

            Kültür ve Sanat Şehri Bilecik'te şu ana kadar birbirinden güzel etkinlik ve programı Bilecik'lilerle ve çocuklarımızla  buluşturan Bilecik Belediyesi, 15 günlük tatile girecek olan çocuklarımızın keyifle izleyeceği  sinema filmlerini hediye ediyor.

            Belediye Başkanı Nihat Can amcalarından çocuklara, yarıyıl tatili hediyesi olan tiyatro oyunu ve sinema filmleri ile çocuklarımız eğlenceli anlar yaşarken, aynı zamanda birçok güzel ve faydalı bilgiyi de elde etmiş olacaklar.

            Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde; 19 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan Çocuklarımıza Sinema Keyfi, 2 Şubat Cumartesi günü sona erecek.

            Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ücretsiz olarak sunulacak oyunlar her gün 13:00’te Bilecik Belediyesi Çocuk Sineması’nda ve saat: 15:00’te, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde çocuklarımızla buluşacak. Bilecik Belediyesi tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapılan Çocuk Sinemasında çocuklar keyifli anları yaşarken, Bilecik Belediyesi tarafından hediye edilen dergilere de sahip oluyor.

 15 TATİLDE ÇOCUKLARIMIZLA BULUŞACAK FİLMLER

            Bilecik Belediyesi tarafından çocuklarımız için hazırlanan oyunlar; 19 Ocak Cumartesi günü ve 2 Şubat Cumartesi günü arasında her gün 13: 00 Çocuk Sinemasında, saat:  15:00’te ise Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde çocuklarımızla buluşacak. İşte çocuklarımız için hazırlanan birbirinden güzel oyunlar;

19 Ocak Cumartesi: Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın

21 Ocak Pazartesi: Kayıp Prenses

22 Ocak Salı: Taş Devri Firarda

23 Ocak Çarşamba: Sihirli Müze

24 Ocak Perşembe: İki Kafadar

25 Ocak Cuma: Kaptan Dandun

26 Ocak Cumartesi: Dipdip: Bir Okyanus Macerası

28 Ocak Pazartesi: Prenses ve Ejderha

29 Ocak Salı: Sihirbazın Balonları

30 Ocak Çarşamba: Ayı Kardeşler

31 Ocak Perşembe: Taş Devri Firarda

1 Şubat Cuma: Sihirli Müze ve  2 Şubat: Ayı Kardeşler adlı oyunlar çocuklarımıza ücretsiz olarak sunulacak.


 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 11.01.2019