a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAKANIMIZ FATİH DÖNMEZ’İ SÖĞÜT İLÇEMİZDE AĞIRLADIK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Bilecik ziyareti kapsamında Söğüt ilçesindeki Ertuğrulgazi Türbesi'ni ziyaret etti daha sonra esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın da bulunduğu programda Bakanımız Fatih Dönmez, Belediye Başkanımız Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, ilçe protokolü ve partililer tarafından karşılandı.

Alp kıyafetli askerlerin saygı nöbeti ile karşılanan Bakanımız Fatih Dönmez, daha sonra türbeyi ziyaret ederek, dua etti.

Burada basın mensuplarına konuşan Bakanımız Fatih Dönmez, “Bilecik'te çeşitli temaslarımız ve istişarelerimiz olacak. Gelmişken de Ertuğrulgazi'nin türbesini ziyaret etmeden de bir işe başlamak olmaz. Onların attığı tohum 3 kıtaya, 7 iklime 6 asır boyunca huzur, barış, adalet  götürdü. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın kültürünün temsilcileri olarak bizler de onun açmış olduğu yolda bu bayrağı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Allah onlardan razı olsun" dedi.

Bakanımız Fatih Dönmez  daha sonra Söğüt'te yaptığı esnaf gezisinin ardından AK Parti Söğüt İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

Oluşturulma Tarihi : 08.02.2019