a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN CAN: ‘’KURUMLARIMIZLA EL ELE VEREREK ŞEHRİMİZİ 2023’E HAZIRLIYORUZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can, beraberinde AK Parti Merkezi İlçe Teşkilatı üyeleriyle birlikte Valimiz Bilal Şentürk başta olmak üzere ilimizdeki kurumları ziyaret etti.

Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Nail Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerle birlikte ilimizdeki kurumları ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki heyet çalışanlara işlerinde kolaylıklar diledi.

Kurum yetkilileri ile ilimizde yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Parti Teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte başta Sayın Valimiz Bilal Şentürk ve ilimizdeki kurumların yetkilileri ve çalışanları ziyaret ettik. Bilecik Belediyesi olarak şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da genel ve yerel idare işbirliği içerisinde ilimize ve hemşehrilerimize güzel hizmetleri sunmak istiyoruz. Bu anlamda katkı veren bütün kurum ve kuruluşlarımızın yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Kurumlarımızla el ele vererek, şehrimizi 2023’e hazırlıyoruz. Çalışmalarımızla Bilecik çok daha güzel olacak’’ ifadelerini kullandı.

Valimiz Bilal Şentürk ve kurum yetkilileri de ziyaretten duydukları Memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Can ve beraberindeki üyelere teşekkür etti.


Oluşturulma Tarihi : 11.02.2019