a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN CAN : ‘’KURUMLARIMIZLA BİRLİKTE HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ’

Belediye Başkanımız  Nihat Can, beraberinde AK Parti Merkezi İlçe Teşkilatı üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan ve ilimizdeki birçok kurumun yöneticileri ve çalışanları ile bir araya geldi. 
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Nail Öztürk, belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte ilimizdeki kurumları ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki heyet çalışanlara işlerinde kolaylıklar diledi.
Kurum yetkilileri ile ilimizde yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ilimizdeki kurumlarımızla birlikte hemşehrilerimizin hizmetinde olduklarını belirterek, ‘’SKM çalışmalarımız kapsamında Partimiz Teşkilat üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Başsavcımız Ercan Ceylan’ı makamında ziyaret ettik. Daha sonra ilimizdeki kurumlardan; İl ve İlçe Seçim Kurulu yetkililerini,  Maliye Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Nüfus İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, PTT İl Müdürlüğü yetkilileri, Noter yöneticileri ve çalışanlarını ziyaret ettik. İlimizin her alandaki dinamiklerinden olan kurumlarımızın temsilcileri ile faydalı fikir alışverişinde bulunduk. Bilecik’imizdeki bütün kurumlarımızla biriz ve beraberiz. Şehrimizin her alanda kalkınması için koordineli bir şekilde şehrimiz ve insanımız için çalışmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Kurum yetkilileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Can ve beraberindeki  heyete teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 12.02.2019