a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN CAN ESNAFI DİNLEDİ ÇAYLARINI İÇTİ

Şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret eden Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılacak çalışmalar hakkında esnafın fikrini aldı.

Belirli aralıklarla ilimizdeki sivil toplum kuruluşu temsilcileri başta olmak üzere vatandaşlarımız ve esnaf ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can vatandaşlarımızın istek, sorun ve taleplerini dinleyerek, kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Bilecik Belediyesi olarak şehrimiz ve insanımız için yapılan bütün çalışmaları vatandaşlarımızın bilgisine ve beğenisine sunduklarını dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Şehir merkezindeki esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledik. Esnafımızla ve vatandaşlarımızla selamlaştık ve hasbihal ettik. Bilecik'imiz her geçen gün büyüyüp gelişiyor, bizlerde esnaf ve vatandaşımızın yanında olarak onların görüş ve önerilerini aldık çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Daha yaşanabilir, daha dinamik ve her alanda daha cazip bir Bilecik için görüş alışverişinde bulunduk, çaylarını içtik.  İfadelerini kullandı.

Esnaf ve vatandaşlarımız da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.


Oluşturulma Tarihi : 12.02.2019