a
444 88 58
Çağrı Merkezi
SENTETİK SAHAYI ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNE AÇTIK

Bilecik Belediyesi tarafından Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi bahçesine yapılan sentetik sahanın açılışı gerçekleştirildi.

Açılış programına; Belediye Başkanımız Semih Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Okul Müdürü Fadıl Ağdağ, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Başkanımız Şahin, açılışta yaptığı konuşmada eğitime ve gençlere verdikleri öneme değinerek; ‘’Evet ben de bir eğitimciyim. Dolayısıyla eğitim ve gençlerimizi önemsiyorum. Sizler de ilimizin en başarılı okullarından birisiniz. Açılışı yaptığımız spor alanın başarılarınıza katkıda bulunmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Okul Müdürü Fadıl Ağdağ ise yaptığı konuşmada okulları için önemli bir ihtiyacın giderildiğini belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin, eski Belediye Başkanı Nihat Can, Park ve Bahçeler Müdürü Selçuk Yiğit ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Öğrencilerin sevgi gösterileri eşliğinde açılışı yapılan sentetik sahada Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindekiler öğrencilerle penaltı atışı yaptı.

Oluşturulma Tarihi : 24.05.2019