a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN YARDIMCILARINDAN MUKABELE ZİYARETLERİ

 

Belediye Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı ve Ahmet Gürses, şehrimizin birçok noktasında gerçekleştirilen Ramazan mukabelelerine katılan mahalle sakinlerini ziyaret ederek, hediye takdiminde bulundu.

 

Bilecik Belediyesi tarafından Ramazan ayı başından itibaren mahalle konakları ile kültür ve kongre merkezinde devam eden Ramazan mukabelelerinde mahalle sakinleri Ramazan ayını en iyi şekilde değerlendirdi. Belediye Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı ve Ahmet Gürses yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinlerinin Kadir Gecesi ve Ramazan Bayram’ını tebrik etti.

 

Mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini de dinleyen başkan yardımcıları, gerçekleştirilen mukabele programları ile mahalle sakinleri arasında birlik ve beraberliğin pekiştiğine dikkat çekti. Programlarda emeği geçen Mezarlıklar Müdürlüğü Görevlisi Gassal Fatma Ökmen’e, eğitmenlere ve katılımcılara teşekkür eden Belediye Başkan Yardımcıları Gürses ve Subaşı, Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlarımızın talep ettiği bütün hizmetleri gerçekleştirmeye hazır olduklarını kaydetti. Mahalle muhtarları ve sakinleri de sunulan hizmetten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin, başkan yardımcıları ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. 

 

Oluşturulma Tarihi : 31.05.2019