a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

 

Bilecik Belediyesi tarafından çocuklarımızın verimli ve keyifli bir yaz mevsimi geçirmeleri için hazırlanan Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.

  
Her dönem binlerce çocuğumuzun çeşitli spor dallarında eğitim aldığı Yaz Spor Okulları kayıtlarını gerçekleştirmek isteyen veliler, Bilecik Belediyesi Danışma ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilir. Başvurularında kurslarla ilgili detaylı bilgi alabilecek veliler, form doldurarak kayıt işlemlerini tamamlayabilecek.

 

Uzman öğreticiler eşliğinde gerçekleştirilecek kurslarda, yüzme, tenis, basketbol ve futbol alanında eğitimler verilecek. Yüzme kursları için ücretsiz servis hizmetinin verileceği Yaz Spor Okulları kapsamında, dört ile 15 yaş aralığındaki çocuklar belirtilen alanlardaki kurslara kayıt yaptırarak, verimli bir yaz dönemi geçirebilecek.

 

Kursların gerçekleştirileceği adresler ile tarih ve saatler, vatandaşlarımıza verilecek formlarda duyuruluyor. Futbol, basketbol ve tenis ücreti 120 TL olurken yüzme kurs ücreti ise 215 TL.

 

Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme kursuna katılacak kursiyerlerin daha sağlıklı bir hizmet alması ve herhangi olumsuz sağlık sorunu ile karşılaşmaması için ilgili sağlık kuruluşlarından Sağlık Raporu beyan etmeleri gerekiyor. 

 

Oluşturulma Tarihi : 10.06.2019