a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ HALTER TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı Oyuncusu Utku Açıkgöz, Bilecikli Milli Sporcu Bahadır Erdal, Serhat Şahin ve Emirhan Ilgın, Bilecik’e dereceyle döndüler.

Nevşehir’de düzenlenen Yıldızlar Türkiye Halter Şampiyonasına katılan Bilecikli sporcular elde ettikleri başarı ile Bileciklileri sevindirdi.

   Buna göre; Bilecik Belediyesi Spor Kulübü Halter Takımı Oyuncusu Utku Açıkgöz, koparmada 118 kilogram, silkmede 138 kilogram ile Türkiye 2.’si olurken, Bilecikli Milli Halterci Bahadır Erdal ise koparmada 108 kilogram, silkmede 133 kilogram kaldırdı. Serhat Şahin 96 kilogram sikletinde U15 Türkiye 2.’si olurken,  Emirhan Ilgın ise 102 kilogram sikletinde U15 Türkiye 2. Si oldu.

   Yarışma sonrası elde edilen başarı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Bilecik Halter Antrenörü Caner Özteke, vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanımız Semih Şahin’e teşekkür etti.

   Katkıları dolayısıyla ayrıca  Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’a ve Subaşı Yemek A.Ş. ye teşekkürlerini ileten Özteke, Bilecik’e daha büyük başarılar getirmek için var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti.

Oluşturulma Tarihi : 05.08.2019