a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Gürses ve Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen Yaz Kuran Kursları sertifika törenine katılarak, öğrencilerin sevincini paylaştı.

   Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programa; Vali Bilal Şentürk, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Müftü Yardımcısı Aysel Hacıömeroğlu, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenci ve aileleri katıldı.

   Şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Kuranı kerim tilaveti yapıldı.

   Vali Bilal Şentürk programda yaptığı konuşmada düzenlenen kuran kurslarının önemine değinerek, emeği geçen öğrenci, aileleri ve eğitmenlere teşekkür etti.

   Müftü Yardımcısı Aysel Hacıömeroğlu düzenlenen programa katılan konuklara teşekkür ederek, programın düzenlenmesinde katkısı ve emeği olan bütün paydaşlara teşekkür etti.

   Programda öğrenciler tarafından programın anlam ve önemini belirten, şiirler okundu, ilahiler seslendirildi ve çeşitli gösteriler yapıldı.

Oluşturulma Tarihi : 06.08.2019