a
444 88 58
Çağrı Merkezi
CHP OSMANELİ İLÇE BİNASI HİZMETE AÇILDI

   Cumhuriyet Halk Partisi Osmaneli İlçe Başkanlığı binası gerçekleştirilen tören ile hizmete açıldı.


   Büyük bir katılımın olduğu açılış programına; CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP 18. Dönem Milletvekili Tayfur Ün, Bilecik Belediye Başkanımız Semih Şahin, Bozüyük Belediye Başkanı Talat Bakkalcıoğlu, Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, CHP Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, Bilecik Kadın Kolları Başkanı Nurten Bilecikligil, Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

   CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er, yaptığı açılış konuşmasında bütün katılımcılara teşekkür ederek, hizmet binasının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

   Belediye Başkanımız Semih Şahin ise Osmaneli İlçe Binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, açılışta emeği bulunanlara teşekkür etti.

   Milletvekili Yaşar Tüzün ise yaptığı konuşmada, yeni açılan hizmet binasının her alanda yeni başarıları beraberinde getirmesi dileğinde bulundu.

   Konuşmaların ardından Milletvekilleri, belediye başkanları ve katılımcılar tarafından binanın açılışı yapıldı.

   CHP İlçe binasında ayrıca Yaşar Tüzün Toplantı Salonunun da açılışı yapıldı. Belediye Başkanı Semih Şahin, açılış sonrasında vatandaşlar ve partilerle sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Oluşturulma Tarihi : 18.11.2019