a
444 88 58
Çağrı Merkezi
SULTANELİ OSMANLI SOKAĞI SÜRELİ TAHSİS İÇİN SON BAŞVURULAR 16 MART’A KADAR OLACAK

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sultaneli Osmanlı Sokağı’ndaki mekanlar için süreli tahsis şartnamesi hazırlandı ve son başvuru tarihi 16 Mart olarak belirlendi.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve birçok ev hanımı ile meslek sahibinin ürünleri ve çalışmaları ile faaliyet göstereceği Sultaneli Osmanlı Sokağı süreli tahsis başvuruları alınıyor.

Bilecik Merkez Ertuğrulgazi Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi üzerinde bulunan ve Bilecik Belediyesi tarafından inşa edilen Sultaneli Osmanlı Sokağı projesi satış noktaları, Bilecik Turizm ve Tanıtım çalışmalarına katkı sunacak şekilde gerçekleştirildi.

 Uygulanacak proje kapsamında; Sultaneli Osmanlı Sokağı içerisinde hazırlanan satış noktalarında; Bilecik yöresine ait unutulmaya yüz tutmuş el sanatları, yöresel lezzetler, gelenek ve göreneklerimizi yansıtan ürünler ve hizmetler, yeni teknoloji ile üretilmiş Bilecik temalı ürünler, tescilli kuru ürünler, yöresel içecekler ile Bilecik temalı hediyelik eşyaların satışının yapılması amaçlanmaktadır.

Buna göre; başvuruda bulunacak istekliler; başvuru kriterlerine ve belirlenen şartlara uygun olarak satış noktalarında gerçekleştirmeyi düşündükleri projelerini metin ve görsellerle anlatarak, ilgili formlarla birlikte dosya halinde son teslim tarihi olan 16 Mart 2018 tarihine kadar başvuru evrakları ile birlikte Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

  1. Başvuru Dilekçesi
  2. STK, Kamu Kurumu ve Kuruluşları ile Dernekler için (yönetmelik, tüzük vb. belge)
  3. Ustalık Belgesi (bulunması dahilinde)
  4. Üretim ve Satış izni(bulunması dahilinde)
    Mücavir alan dışında hizmet veren üreticiler için ruhsat belgesi
  5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  6. İkametgah belgesi
  7. Bir adet fotoğraf
  8. 16 Mart 2018 tarihine kadar başvuru evraklarının Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İstekliler; Başvuru formuna ilişkin evrakları, Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden ve Bilecik Belediye Başkanlığına ait www.bilecik.bel.tr adresinden temin edebileceklerdir.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 09.03.2018