a
444 88 58
Çağrı Merkezi
Okullar Hayat Olsun Protokolü

Bilecik'te Okullar Hayat Oluyor.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı programı çerçevesinde Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında hazırlanan protokolün imza törenine katıldı. Protokolün taşra ayağı tüm Türkiye'de uygulamaya geçiyor. İlimiz Osmangazi İlköğretim Okulunda gerçekleştirilen tören kapsamında; Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Milli Eğitim Müdür Vekili Enver Kandil, İl Çevre ve Orman Müdürü Necdet Öztürk, Bayarıköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman ve Vezirhan Belediye Başkanı Yusuf Fidan protokole imza attı.

Protokol kapsamında; Eğitim Öğretim yapılan tüm okulların eğitim öğretim saatleri dışında, hafta sonlarında ve yaz aylarında dersliklerin, kütüphanelerin, bilgi teknolojileri sınıflarının, çok amaçlı salonlarının, konferans salonlarının, spor salonlarının ve okul bahçelerinin Belediyelerle işbirliği yapılarak halka ve çevrenin hizmetine açılması, yaşayan güvenli alanlar haline dönüştürülmesi planlanıyor.

Milli Eğtim Müdürlüğünden Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya teşekkür.

Törende Milli Eğitim Müdürlüğü adına imza altına alınacak protokol çerçevesinde bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Enver Kandil; Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya, Bilecik'te eğitim öğretime sağladığı büyük katkılar dolayısıyla teşekkür etti.

Projeye tam destek vereceğiz.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Selim Yağcı; Bilecik Belediyesi olarak eğitim ve öğretime büyük katkılar sağlıyoruz dedi. Bu amaç doğrultusunda imzalanan protokol ile  kurumlar arası daha kollektif çalışma ortamı sağlanacağını söyleyen Belediye Başkanımız Selim Yağcı, okullarımız adeta insanımızın sosyal yaşam ve paylaşım merkezleri haline dönüşecek  ve bizlerde yine elimizden gelenin en güzelini yapmaya devam edeceğiz dedi. Belediye Başkanımız Selim Yağcı projenin Bilecik'imize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Oluşturulma Tarihi : 13.11.2014