Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI


Melek Mızrak Subaşı
1988 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Edebali İlköğretim Okulunda liseyi Bilecik Anadolu Lisesinde tamamladı. Daha sonra Bulgaristan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeoloji Üniversitesinde İç Mimar üzerine Yüksek Lisansını tamamlayan Melek Subaşı, Yüksek Lisans Projesi Bulgaristan Mimarlar Birliği tarafından ödüle layık görüldü. Mezun olduktan sonra 4 yıl boyunca kendisine ait işyerinde görevini sürdüren Melek Mızrak Subaşı, Mimarlık görevini sürdürdü. Subaşı, şu an Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yapmakta, evli ve bir çocuk annesidir.


Ahmet Gürses
1979 yılında Bilecik Cumalı Köy’de doğdu. İlköğretimi Vezirhan Okulu, Ortaöğretimi Bilecik Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Ahmet Gürses, Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanlığı ile İyi Parti Kurucu İl Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Yüksek Okul mezunu olan Ahmet Gürses, Bilecik'te 20 yıl esnaflık yaptı. 08.04.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Gürses, evli ve bir çocuk babasıdır.


Özgür Algın
1975 yılında Bilecik'te doğdu. İlk Öğrenimini Bilecik Ören Köyü İlkokulu ve Atatürk İlkokulunda tamamladı. Ortaokul ve liseyi Bilecik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Maliye üzerine Lisansını tamamlayıp Bilecik Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde Gelir Uzmanı olarak çalıştı. 18.05.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Algın, evli ve bir çocuk babasıdır.