Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI


Melek Mızrak Subaşı
1988 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Edebali İlköğretim Okulunda liseyi Bilecik Anadolu Lisesinde tamamladı. Daha sonra Bulgaristan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeoloji Üniversitesinde İç Mimar üzerine Yüksek Lisansını tamamlayan Melek Subaşı, Yüksek Lisans Projesi Bulgaristan Mimarlar Birliği tarafından ödüle layık görüldü. Mezun olduktan sonra 4 yıl boyunca kendisine ait işyerinde görevini sürdüren Melek Mızrak Subaşı, Mimarlık görevini sürdürdü. Subaşı, şu an Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yapmakta, evli ve bir çocuk annesidir.


Ahmet Gürses
1979 yılında Bilecik Cumalı Köy’de doğdu. İlköğretimi Vezirhan Okulu, Ortaöğretimi Bilecik Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Ahmet Gürses, Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanlığı ile İyi Parti Kurucu İl Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Yüksek Okul mezunu olan Ahmet Gürses, Bilecik'te 20 yıl esnaflık yaptı. 08.04.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Gürses, evli ve bir çocuk babasıdır.


Özgür Algın
1975 yılında Bilecik'te doğdu. İlk Öğrenimini Bilecik Ören Köyü İlkokulu ve Atatürk İlkokulunda tamamladı. Ortaokul ve liseyi Bilecik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Maliye üzerine Lisansını tamamlayıp Bilecik Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde Gelir Uzmanı olarak çalıştı. 18.05.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Algın, evli ve bir çocuk babasıdır.


Muharrem Dumansızoğlu
1963 yılında Sinop Boyabat’ta doğdu. İlköğrenimini İstanbul Kartal Merkez Vedat Eczacıbaşı, ortaokul ve liseyi İstanbul Darüşşafaka Lisesi ve Maltepe Orhangazi Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi olarak lisansını tamamlayıp, bir süre serbest çalıştıktan sonra Bilecik Belediyesi’nde Harita Mühendisi olarak Fen İşleri Müdürlüğü’nde 15.07.1992 tarihinde memuriyete başladı. Görevde Yükselme Sınavı sonucunda 24.07.2003 tarihinde Bilecik Belediyesi İmar Müdürü oldu. 05.06.2007 tarihinde kurum değiştirerek Bilecik İl Özel İdaresi’nde İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü oldu. 14.05.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi’ne İmar ve Şehircilik Müdürü olarak kurum değiştirerek atandı. 22.05.2019 tarihinde Bilecik Belediyesi Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Muharrem Dumansızoğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.


İsmail Hakkı Elmas
1961 yılında Bilecik-Kurtköy’de doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Bilecik’te tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Mayıs 1980’de Bilecik Belediyesi’nde çalışmaya başladı. 1991-2020’ye kadar Bilecik Valiliği’nde İl Mahalli İdareler Müdürlüğü yaptı. 13.11.2020 tarihinde Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine başlayan Elmas, evli ve iki çocuk babasıdır.