Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  ÇOCUKLAR SERAMİK ATÖLYESİNDE HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda başlayan Müze Akademi etkinlikleri kapsamında çocuklar, seramik atölyesinde bir araya gelerek, hünerlerini sergiledi.

Yaşayan Şehir Müzesinde düzenlenen aktivitede çocuklar yaptıkları çalışmalarla aileleri ve eğitmenlerin taktirini kazandı.

Çocuk ve ailelerin büyük bir beğeniyle takip ettikleri etkinlikler ile çocuklar, becerilerini ortaya koymanın yanı sıra yeni arkadaşlıklar kurma imkanı buluyor.

 

MÜZE AKADEMİ KASIM AYI ETKİNLİKLERİNE YOĞUN İLGİ ÜZERİNE YENİLERİ EKLENDİ

 

5-9 yaş arasındaki çocukların katılarak hem eğlendiği hem de yeni bilgiler öğrendiği Müze Akademi Kasım ayı etkinliklerine yoğun ilgi dolayısıyla yenileri eklendi.

 

Buna göre çocuklar Kasım ayında düzenlenecek olan Çocuk Yogası, Enstrüman Atölyesi, Tişört Boyama, Hat Sanatı, Anne-Çocuk Kitap Okuma ve Taş Boyama aktiviteleryle buluşacak.

 

Yaşayan Şehir Müzesi içerisinde ve bahçesinde, salgınla mücadele çalışmaları kapsamında belirlenen kurallar çerçevesinde düzenlenen programlara katılmak için 0228 214 9117 numaralı telefonlar aranarak kayıt yaptırılabilir.

 

Belediye Başkanı Semih Şahin’in çocuklara hediyesi olan etkinlikler ücretsiz olup, bütün çocuklarımız kayıt yaptırarak katılabileceklerdir.

04 Kasım 2020