Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN YARDIMCISI SUBAŞI ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri ziyaret etti.

Öğretmen ve okul idarecilerinin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan Yardımcısı Subaşı, Belediye Başkanı Semih Şahin’in selamlarını iletti.

 

Ziyaretinde öğretmenlere, Belediye Başkanı Semih Şahin’in hediyesi olan şemsiyeleri teslim eden Başkan Yardımcısı Subaşı, ‘’Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Başöğretmenimiz Atatürk’ün ve bilimin ışığında çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizi bir kez daha 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bu onurlu mesleğin, ülkemizin ve şehrimizin geleceği için ne kadar değerli olduğunu bilerek, öğretmenlerimizin sadece bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğinin bilincindeyiz. O yüzden Bilecik Belediyesi olarak her zaman, her koşulda, elimizden geldiğince öğretmenlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm okulları ziyaret etmeye çalışarak, öğretmenlerimizle bir araya geldik ve Belediye Başkanımız Semih Şahin’in güzel dileklerini ilettik. Bizlerin bu günlere gelmesinde büyük emekleri olan öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

 

Öğretmenler de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Subaşı’na teşekkür etti.

24 Kasım 2020