Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Danışmanlar Selçuk Erdağı, Rafet Özbek ve ilgili birim müdürleri, şehrin birçok noktasında devam eden çalışmaları inceleyerek, son durumları hakkında bilgi aldı.

Nilüfer ile Meram Kent siteleri arasında daha sağlıklı ve kaliteli bir bağlantı oluşturacak yoldaki çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, çalışmalarda son düzenlemelerin yapıldığı bilgilisini verdi.

Daha önceki yolun kış ulaşımına uygun olmadığını vurgulayan Başkan Şahin, yolda ışıklandırma ve işaretleme çalışmalarının da gerçekleştirileceği bilgisini verdi.

BAŞKAN ŞAHİN:

‘’ATATÜRK PARKINI 5 ARALIKTA VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ’’

İncelemeler kapsamında Atatürk Parkı’nda devam eden çalışmaları yerinde gören Başkan Şahin, parkın Atatürk'ün Bilecik'e geliş tarihi olan 5 Aralık’ta hizmete sunulacağını kaydetti.

Salgın nedeniyle, cafe ve yemek alanlarının ilk etapta açılmayacağını söyleyen Başkan Şahin, çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşların şehir merkezinde rahat nefes alabilecekleri bir meydana kavuşacağını belirtti.

‘’SABRETTİĞİMİZE DEĞECEK’’ ÇALIŞMALARI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

İncelemeleri kapsamında kapalı pazar ve kültür kongre merkezi önündeki çalışmaları da kontrol eden Başkan Şahin, ‘’Sabrettiğimize değecek’’ demiştik. Şimdi bu çalışmaların sona erdiğini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi.

Bilecik’te büyük bir altyapı çalışması gerçekleştirildiğini hatırlatan Başkan Şahin; ‘’Göreve geldiğimizde ilk yapılması gereken çalışmanın sağlam bir altyapıya kavuşma olduğunu düşündük ve çalışmalarımızı başlattık. Yaptığımız bu çalışmalar ile kapalı pazar, kültür kongre ve şehir merkezindeki bazı noktalarda daha önceleri oluşan su baskınları önlemiş olacağız. Dolayısıyla esnaf ve vatandaşlarımız her yıl yaşadığı mağduriyetleri yaşamamış olacak.’’ Dedi.

Yüksek Hızlı Tren önünde gerçekleştirilen asfaltlama ve durak çalışmalarını da inceleyen Başkan Şahin, yapılan çalışmalar ile öğrenciler ve ilimizi ziyaret eden vatandaşlarımız daha sağlıklı ve konforlu bir ulaşıma kavuşmuş olacaklarını kaydetti.

27 Kasım 2020