Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN YENİ SİMİT ARABALARINI ESNAFA TESLİM ETTİ

Belediye Başkanımız Semih Şahin, şehrimizin değişik noktalarında vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve kaliteli hizmetin sunulacağı yeni simit arabalarını esnafa teslim etti.

Tarihi Saat Kulesi önünde esnaf ile bir araya gelen Başkan Şahin, yeni ve tek tip esnaf araçlarının Bilecik’e ve esnafına hayırlı olması temennisinde bulundu.

‘’HER ALANDA ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ VE YENİLEYECEĞİZ’’

Bilecik’in her alanda çehresini değiştirmeye devam ettiklerini kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bilecik’in çehresini ağır ağır değiştiriyoruz. Parkın açılışından sonra şimdi de ilimizin birçok noktasında vatandaşlarımıza hizmet verecek olan simit arabalarını yeniledik. Bu tür çalışmalar ile Bilecik’imizin her alanda yeni ve modern bir kimliğe kavuşmasını sağlayacağız. Bilecik’e ait simit arabaları olacak, Bilecik’e ait kaldırımlar olacak, Bilecik’e ait parklar olacak. Bu çalışma bu adımlardan birisi. Şu ana kadar 11 kişi başvurduğu için 11 adet aracımızı hazırladık. Bundan sonra da ihtiyaçlara göre bu tür araçların sayısını artıracağız. Önlüklü, hijyen kurallarına dikkat edecek şekilde vatandaşlarımıza sağlıklı ve kaliteli hizmet sunacağız. Bundan sonra Bilecik’imizin simit arabaları bu şekilde olacak. Esnafımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Simit arabalarını teslim alan esnaf ise yapılan çalışmadan duydukları memnuniyeti belirterek, katkıları dolayısıyla Başkan Şahin’e teşekkür etti.

25 Aralık 2020