Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN ÇOCUKLARI EVLERİNDE ZİYARET EDEREK YENİ YIL HEDİYELERİNİ VERDİ

Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, yeni yıl dolayısıyla çocukları, evlerinde ziyaret ederek, hediyelerini verdi.

Eşi Serpil Şahin ile birlikte çocuklar ve ailelerinin yeni yıllarını kutlayan Başkan Şahin, en büyük dileğinin tüm çocuklarının yüzlerinin her zaman gülmesi olduğunu ifade etti.

Bilecik Belediyesi’nin birçok birimiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ve esnaf için yardım çalışması başlattığını kaydeden Başkan Şahin,  Bilecik Belediyesi olarak çocuklara büyük önem verdiklerini belirterek, şunları söyledi:

‘’Bilecik Belediyesi olarak özellikle pandemi nedeniyle başta esnaf ve vatandaşlarımız olmak üzere elimizden gelen imkanları paylaşmaya çalıştık. İlgili birim çalışanlarımız bir yandan işyerleri kapalı olan esnafımıza koli paketlerini dağıtırken diğer yandan ihtiyaç sahibi ailelerimize et ve benzeri yardımları yaptık. Bugün de Serpil Hanım ile birlikte çocuklarımızı evlerinde ziyaret ederek, yeni yıl hediyelerini verdik. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerim ve vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum’’ ifadelerini kullandı.

Serpil Şahin ise 2021 yılının başta sağlık ve mutluluk getirmesi dileğini belirterek, vatandaşlarımızın yeni yılını kutladı.

 

31 Aralık 2020