Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  ZEKAİ TUNCA 50. SANAT YILINDA BİLECİK'TE SAHNE ALDI

Bilecik Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Türk Sanat Müziği Sanatçısı Zekai Tunca ile Ömürlük şarkılar adlı etkinlik gerçekleştirildi.

 

   Bilecik Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte Sanatçı Zekai Tunca 50. Sanat yılını Bileciklilerle kutladı.

   Bilecik Halk Eğitim Merkezi  ve Bilecik Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen etkinlikte sanatseverler, kültür ve kongre merkezini doldurdu.

 

BAŞKAN ŞAHİN:

‘’BU GÜZEL ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM’’
 

   Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, konser sonunda SanatçI Zekai Tunca, Koro Şefi Çağrı Pala, koro ve orkestra üyelerine teşekkür etti.

   Bilecik’in kültürel ve sanatsal etkinliklere doyduğunu kaydeden Başkan Şahin, Sanatçı Zekai Tunca’nın 50. Sanat yılını  kutladı.

   Sanatçı Zekai Tunca da Başkan Şahin’e kültürel ve sanatsal aktivitelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, Bilecik’te olmaktan duyduğu memnuniyeti belirtti.

   Etkinlik Başkan Şahin ve diğer katılımcıların hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

   Etkinliğe katılan vatandaşlar da büyük bir keyif aldıklarını belirterek, Başkan Şahin ve diğer paydaşlara teşekkür etti. 

14 Temmuz 2020