Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARI TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

 Belediyemiz Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Eskişehir Bilecik Veteriner Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, Bilecik’te sokak hayvanlarına çok iyi hizmet verildiğini belirterek, barınağı övgü dolu sözlerle anlattı.

Veteriner Odası Başkanı Kızılinler,  belirli bir takvim dahilinde çevre il ve ilçelerdeki barınak ve tedavi merkezlerini ziyaret ettiklerini belirterek, şunları söyledi:

‘’Bugün de Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Buradaki merkezimizi oldukça beğendik. Hem fiziki ortamı hem verilen hizmeti hem de hayvanların durumunu çok beğendik. Ayrıca sahip olunan ekipman ve teknik destek yanı sıra belediyenin yaptığı katkılar çok güzel. Burada çok başarılı bir veteriner hekimimiz de var. Yaklaşık 10 yıldır güzel hizmetler veriyor. Çok önemli bir yer burası. Çünkü bu tür yerler hep fazla hizmetin verildiği yerler hem de çok anlamda eleştirinin alınabileceği bir yer. Bu anlamda Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin ülkemizdeki örnek sayılabilecek tesisler arasında yer aldığını söyleyebilirim. Arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Bilecik Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı da Belediye Başkanı Semih Şahin’in sokak hayvanları tedavi ve rehabilitasyon merkezine gerekli katkıları sunduğunu belirterek, ‘’Sağ olsun Belediye Başkanımız bu konuda bizlerin her zaman yanında yer alıyor. Buradaki can dostlarımıza en iyi hizmeti vermek için gerekli malzeme tedariki başta olmak üzere birçok konuda bizleri yalnız bırakmıyor. Onun için kendisine çok teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Konuklarına ziyaret dolayısıyla teşekkür eden Avcı, merkezdeki bölüm ve alanları gezdirerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

03 Mart 2021