Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYEMİZİN 180 ÇALIŞANI, KAPI KAPI DOLAŞARAK VATANDAŞIN İSTEKLERİNİ DİNLEDİ

 Belediye Başkanlığımızın 31 Mart 2019’dan bugüne kadarki çalışmalarının anlatıldığı “730 Gün 1 Şehir” başlığını taşıyan 22 bin bülten tüm şehre dağıtıldı. Kapağında “Semih Şahin Sunar: Bilecik’te Güzel Belediyeciliğin 2 Yılı” mottosunu taşıyan bültenler, 12 mahalledeki her konuta ulaştı.

 

Belediye Başkanı Semih Şahin, başkan yardımcıları ile tüm birim müdürlerinin katıldığı dağıtım sırasında vatandaşlara yönelik kısa bir memnuniyet anketi de yapılarak belediyeden beklentileri soruldu.

 

27-28 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleşen ve 12.190 memnuniyet anketinin yapıldığı çalışmada 22 bin bülten, 110 bin maske dağıtıldı.

 

Bizzat sahada bulunarak çalışmaya katılan Başkan Şahin, bu çalışmayı “Vatandaşlarımızla sohbet etmek, isteklerini dinlemek ve varsa sorunlarına kısa sürede çözüm bulmak için iyi bir fırsat” olarak gördüğünü söyledi. Bu çalışmaya sahip çıktıkları için halka ve belediye personeline teşekkür eden Şahin, “Bu iki yıl içinde desteklerini ve katılımlarını esirgemeyen, bugünkü çalışmamız sırasında da değerli fikirleriyle katkılarını sürdüren vatandaşlarımıza ve iki yıldır birlikte yürüdüğümüz bütün arkadaşlarıma, gayretleri ve özverili çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederim.” dedi.

 

Bilecik’in 12 mahallesinde, her sokağa, her eve giden 180 belediye çalışanının her kapıyı çaldığı dağıtım, pandemi koşullarını gözeterek yapıldı. Ziyaretlerde vatandaşların istekleri kapıdan selamlaşarak alındı. Bülten ve maske hediyeleri hijyen kuralları gözetilerek verildi.

30 Mart 2021