Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  MUHTARLARIMIZA KONUK OLUYOR TALEP VE GÖRÜŞLERİNİ ALIYORUZ

  Belediyemiz tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlarla buluşma toplantıları, salgına karşı önlemler çerçevesinde, muhtarların yerinde ziyaret edilmesiyle gerçekleştiriliyor.

 

Başta pandemi olmak üzere mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini almak amacıyla 12 mahalle muhtarını ziyaret eden belediye görevlileri,  Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’in göreve geldiği günden bugüne kadar yürütülen çalışmaların anlatıldığı 730Gün1Şehir başlıklı bülteni ve maskeleri muhtarlara takdim etti.

 

Pandemi dönemi öncesi tüm birim müdürlerinin bizzat katıldığı toplantılar gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, pandemi sürecinde de hizmet aksaması yaşanmaması için muhtarlar ile yüzyüze görüşerek mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini not aldı. Mart ayı muhtar ziyareti kapsamında muhtarlarla bir araya gelen ilgili birim görevlileri, mahallelerde yapılacak çalışmalar hakkında da muhtarlara bilgi verdi,

 

Muhtarlar ise gerçekleştirilen uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

01 Nisan 2021