Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN YUNUS EMRE CAMİ İNŞAATINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanımız Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Bahçelievler Mahallesinde yapım çalışmaları devam eden Yunus Emre Cami inşaatında incelemelerde bulundu.

Yunus Emre Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’dan çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi’nin imkanları ölçüsünde çalışmalara katkıda bulunmaya çalıştığını belirterek, ‘’Başkan Yardımcımız ve ilgili birim müdürlerimizle birlikte yapımı devam eden Yunus Emre Camisinde incelemelerde bulunduk. Yapım çalışmalarının son durumu hakkında dernek başkanımızdan bilgi aldık. Belediye Başkanlığı olarak imkanlarımız ölçüsünde gerekli katkıları şu ana kadar verdik, bundan sonra da devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Yavuz, Bilecik Belediyesi tarafından çalışmaların başından beri birçok alanda destek gördüklerini belirterek Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Gürses’e teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Faruk Genç de Başkan Şahin’e mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini aktararak, destekleri için teşekkür etti.

 

09 Nisan 2021