Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN ÇOCUKLARI ZİYARET EDEREK BAYRAMLARINI KUTLADI

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, ilimizde bulunan özel eğitim kurumlarını ziyaret ederek, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı.

Eşi Serpil Şahin ile birlikte çocuklara balon ve renkli maskeler hediye eden Başkan Şahin, çocuk ve öğretmenleri ile sohbet etti.

Bilecik Belediyesi olarak her zaman çocuklar ve eğitime büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Şahin, ‘’Çalışmalarımız kapsamında bugün okullarında eğitim gören özel çocuklarımızı ziyaret ettik. Yaptıkları çalışmalar ve etkinlikler hakkında öğretmenleri ve kendilerinden bilgi aldık. Bilecik Belediyesi olarak yapabileceğimiz katkıları konuştuk. Maalesef bu yıl da salgın nedeniyle coşkulu kutlamalar yapamayacağız.   Biz de bu kapsamda evlerinde sıkılan çocuklarımızın moral ve motivasyonlarına katkı sağlayacak aktiviteler hazırladık. Bu duygu ve düşüncelerle bütün çocuklarımızın 23 Nisan bayramını kutluyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Öğretmen ve çocuklar da Başkan Şahin ve eşi Serpil Şahin’e ziyaretleri ve katkıları dolayısıyla teşekkür hatıra fotoğrafları çektirdi.

22 Nisan 2021