Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN KADIN KURSİYERLERİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Aşağıköy Dikiş Kursu’nda faaliyet gösteren kadınları ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Beraberinde; Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukcu, İyi Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanı Hatice Güzel, Belediye Başkan Yardımcıları Melek Mızrak Subaşı ve Ahmet Gürses, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve birim müdürlerinin de olduğu ziyarette Başkan Şahin, kurstaki çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Kursiyerlerin talep ve görüşlerini de dinleyen Başkan Şahin, ‘’Öncelikle bu anlamlı çalışmaya katılarak hünerlerini sergileyen bütün kursiyerlere teşekkür ediyorum. Onların çalışmaları ile Bilecik’imizin güzellikleri ortaya çıkıyor. Bilecik Belediyesi olarak her zaman dediğimiz gibi, eğitimin, gençlerin, çocuklarımız ve kadınların olduğu bütün faaliyetlerde bizler elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Muhtarlar ve kursiyerler de Başkan Şahin’e katkıları dolayısıyla teşekkür ederek, güzel çalışmalar ortaya koymaya devam edeceklerini söyledi.

BAŞKAN ŞAHİN, KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİNİ DE ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin ayrıca  S.S. Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyelerini de ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kooperatif üyelerinin yaptığı eserleri inceleyen Başkan Şahin, ‘’Kooperatifin düzenli olarak yaptığı yönetim kurulu toplantısına katıldık. Hayatın her alanını güzelleştiren kadınlara teşekkür ediyorum. Umuyorum ki desteklerimizle kadınlar daha çok hayata dokunacak ve daha güzel eserler ortaya çıkaracak’’ ifadelerini kullandı.

16 Temmuz 2021