Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ŞAHİN: ‘’BİN 700 TONLUK ASFALT YAMA ÇALIŞMASINI TAMAMLADIK’’

 

Belediye Başkanı Semih Şahin, Eylül ayı belediye meclis toplantısında yaptığı açıklamada, Bilecik Belediyesi olarak iki aylık süre zarfında bin 700 tonluk asfalt yama çalışmasını tamamladıklarını söyledi.

Meclis üyelerine Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Şahin, 2 bin tonluk asfalt yama çalışması yapacakları bilgisini verdi.

Bilecik Belediyesi’nin birçok noktada faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bir tarafından kültürel, sosyal ve sanatsal çalışmalarımızı halkla buluştururken diğer yandan fiziki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz aylarda ihalesini yaptığımız asfalt çalışmaları kapsamında ekiplerimiz aralıksız bütün cadde ve sokaklarda asfalt yenileme ve yama çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda şehir merkezindeki cadde ve sokaklar olmak üzere 6 Eylül tarihi itibariyle 250’ye yakın noktada bin 702 tonluk asfalt yama çalışmasını tamamladık. Geriye kalan 300 tonluk çalışmayı da en kısa sürede gerçekleştireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin ekiplerin aynı zamanda kötü görüntü ve işleyişe neden olan noktalarda da kaldırım, parke ve benzeri onarım, bakım çalışmalarını da beraberinde yaptıklarını belirtti.

07 Eylül 2021