Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN BİLECİK KANALİZASYON VE ALTYAPI PROJESİNİ YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Bilecik’in uzun yıllar altyapıdaki sorunlarını çözüme kavuşturacak olan Bilecik Kanalizasyon ve Altyapı Projesi’nin çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi tarafından 500 gün sürede bitmesi planlanan ve şehrin kanalizasyon ile yağmur suyu hatlarında oluşan sorunları giderecek Bilecik Kanalizasyon ve Altyapı Projesi’nin temel atma töreni, 28 Eylül Salı günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı program ile gerçekleştirilecek.

Başkan Şahin, temel atma programı öncesinde, çalışmanın geçeceği alanlarda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
 
ŞEHRİMİZİN GELECEĞİ İÇİN BÜYÜK BİR ÇALIŞMA OLAN BU PROJEYİ UYGULAMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Proje hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahin, ‘’Biliyorsunuz ki maalesef Bilecik, kent olarak şu ana kadar hak etmediği bir altyapıya sahipti. Kısa vadeli çözümlerle şehir esnafı ve vatandaşlar kendi haline bırakılmıştı. Göreve geldiğimizde ilk ele aldığımız konu, Bilecik’e yakışır bir yağmur suyu altyapı çalışmasını uygulamaya koymak oldu. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz bu çalışmanın meyvelerini aldık. Yarın ise Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Bilecik’in kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısını en güzel hale getireceğimiz projemizin temelini atmış olacağız. Şehrimiz ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

27 Eylül 2021