Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN: ‘’ÇALIŞMALARIMIZLA PELİTÖZÜ MAHALLEMİZİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Belediyesi tarafından Pelitözü Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaların devam ettiğini belirterek, ‘’Pelitözü Mahallesi’ni çalışmalarımızla güzelleştireceğiz’’ dedi.

Pelitözü Mahallesi’nde yol genişletme, asfalt düzenleme ve kilit parke taşı çalışmaları ile cadde ve sokakların daha güzel hale getirildiğine dikkat çekerek, şunları söyledi:

‘’İlimizde bulunan enerji ve doğalgaz hattı çalışmaları nedeniyle Pelitözü Mahallesi’ndeki cadde ve sokaklar kullanışsız hale gelmişti. Fen İşleri Müdürlüğümüz ve ilgili diğer birimlerin yoğun çalışması ile burada kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Bir yandan kilit parke taşı çalışmaları yapıyoruz diğer yandan yol genişletme ve asfalt çalışmalarını tamamlıyoruz. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte bu mahallemizde vatandaşlarımıza daha rahat ulaşım sağlayacağız’’ dedi.

‘’DEVLET HASTANESİ DERE ISLAH VE ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR’’

Başkan Şahin, bir ayı aşkın süredir Devlet Hastanesi etrafında dere ıslahı ve altyapı çalışmalarının da devam ettiğini belirterek, ‘’Devlet Hastanesi altı ve Organize Sanayi Bölgesi arasında bulunan alanda da dere ıslahı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Daha önce burası kötü koku ve görüntü oluşturuyordu. Ekiplerimiz büyük bir çalışma ile buralarda ıslah çalışmaları gerçekleştiriyor.’’ ifadelerini kullandı.

21 Ekim 2021