Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
   BAŞKAN ŞAHİN ALTYAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

 

Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Belediyesi tarafından Ertuğrulgazi Mahallesinde devam eden kanalizasyon ve altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Danışman Rafet Özbek ve birim müdürleri ile çalışmaların son durumunu kontrol eden Başkan Şahin, Bilecik’in her köşesinde birçok faaliyetin devam ettiğini söyledi.

Gerçekleştirilen çalışmaların planlandığı şekilde aksaklık olmadan devam ettiğini kaydeden Başkan Şahin, vatandaşların sabırlı olmaları ricasında bulundu.

BAŞKAN ŞAHİN:

‘’AMACIMIZ ALTYAPISI GÜÇLÜ BİR KENTİ İNŞA ETMEKTİR’’

Bütün Bilecik’in altyapısını tekrar yapıyoruz. Bilecik’in önce bağırsaklarını temizleyip, tüm altyapıyı tamamlayacağız. Burada görmüş olduğunuz çalışma yağmur suyu hattı çalışması. Daha önce yarım yamalak yapılmış hatlar yerine binlik büzler yerine bütün Bilecik’in yağmur suyu hatlarını bitirmiş olacağız. Aynı zamanda kanalizasyon hatlarına da başlandı. Bu üzün bir süreç. Vatandaşlarımızdan bu süreçte bizlere sabır göstererek, destek vermelerini istiyoruz. Amacımız, altyapısı olmayan bir şehri,  altyapısı yenilenmiş bir kent haline getirmektir. ‘’ ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin açıklamasında Bilecik Belediyesi’nin şu an itibariyle 10'u aşkın noktada birbirinden farklı çalışmayı sürdürdüğünü sözlerine ekledi.

19 Kasım 2021