Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN: ‘’BİLECİK’İN 20 BİN METREKARELİK EN BÜYÜK PARKI İÇİN DOLGU ÇALIŞMASINI SÜRDÜRÜYORUZ’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik Belediyesi tarafından şehir genelinde devam eden çalışmaları incelemesi sonrasında yaptığı açıklamada, ‘’Bilecik’in 20 bin metrekarelik en büyük parkı için dolgu çalışmasını sürdürüyoruz’’ dedi.

Başkan Şahin, beraberinde Danışman Rafet Özbek ve ilgili birim müdürleri ile Ertuğrulgazi Mahallesi Meram Sitesi yanında devam eden dolgu çalışmalarını inceleyerek, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

‘’EKİPLERİMİZ ŞU AN SOĞUKSU MAHALLESİNDEN PELİTÖZÜ MAHALLESİNE KADAR BİRÇOK NOKTADA ÇALIŞIYOR’’

Bilecik Belediyesi’nin şu an şehrin birçok mahallesinde birden fazla çalışmayı gerçekleştirdiğine dikkat çeken Başkan Şahin, şunları söyledi: ‘’Vatandaşlarımızın da  gördüğü üzere şu an Bilecik Belediyesi her yerde şantiye kurmuş halde ve çalışıyor. Bir yandan altyapıda büyük çalışmalar gerçekleştiriyoruz, diğer yandan diğer temel hizmetleri yerine getiriyoruz. Bu güzel çalışmalarımızdan birisi de Ertuğrulgazi Mahallesi Meram Sitesi önünde devam eden dolgu çalışması. Buradaki dolgu çalışması tamamlandığında seyir terasları, yeşil alanları, çocuklar ve yetişkinler için spor noktaları ve birçok faaliyetin yapılabileceği Bilecik’in en büyük parkını yapacağız. Burada ayrıca biliyorsunuz geçen yıl güzel bir yol yaptık ve yol nasıl yapılması gerekiyorsa o şekilde yaptık. Umarım bundan önce kilit taşı üzerine asfalt yapanlar burada yolun nasıl yapıldığını öğrenmiş olurlar. Şehrimiz ve mahallemize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

 

19 Kasım 2021