Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BAŞKAN ŞAHİN’DEN YARIYIL TATİLİ İÇİN ‘’AKIL VE ZEKA’’ İSİMLİ KİTAP HEDİYESİ

Belediye Başkanı Semih Şahin, ilimizde yarıyıl tatiline girecek tüm 4’üncü sınıf öğrencileri için hazırlanan ‘’Akıl ve Zeka’’ isimli kitapları çocuklara armağan etti.

Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi tarafından hazırlanan çalışma kapsamında hazırlanan kitapları Belediye Başkanı Semih Şahin ve Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Koordinatörü Sema İnci, Pelitözü İlkokulundaki 4. sınıf öğrencilerini ziyaret ederek, teslim etti.

 BAŞKAN ŞAHİN:

‘’EĞİTİM VE ÇOCUKLAR BİRİNCİ ÖNCELİĞİMİZ’’

Bilecik Belediyesi olarak çalışmalarında eğitim ve çocukları öncelikli olduğunu belirterek, ‘’Proje Geliştirme ve Eğitim Birimimiz tarafından hazırlanan proje kapsamında ilimizdeki bütün 4. Sınıf öğrencilerimizi Akıl ve Zeka isimli kitaplarımızla buluşturduk. Çocuklar bu kitapları yarıyıl tatilinde okuyarak, birçok konuda bilgi sahibi olacaklar. Böyle bir çalışmayı gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz’’ dedi.

 

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Öğretmenler ve öğrenciler de hazırlanan projeden duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve belediye görevlilerine teşekkür etti.

Öğrenciler, kitapları okuduktan sonra değerlendirme testleri çözerek, elde ettikleri bilgileri ve eğitim durumları hakkında bilgi sahibi olmuş olacak. 

05 Ocak 2022