Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  ŞEYH EDEBALİ KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ’NDEN AŞK TEMALI DOPDOLU BİR ŞUBAT AYI!


Bilecik Belediyesi, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Şubat Ayı Etkinlik Takvimi’ni yayımladı. Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi (ŞEKKM) Şubat ayında 3 konser, 3 yetişkin ve 1 çocuk tiyatrosunu Bilecikliler ile buluşturacak. 
Kentte kültür sanat etkinliği düzenlemek isteyen özel girişimcilerin mekân ve iletişim destekçisi olan Bilecik Belediyesi, böylece şehirde birçok etkinliğin yapılmasına katkı sağlıyor. Şubat ayı etkinlik takvimi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel pembe renkli bir tema ile tasarlandı. Toplam 7 etkinliğin yapılacağı Şubat ayındaki etkinlikler ise şu şekilde:

4 ŞUBAT 2022 CUMA: ‘ETEKLER VE PANTOLONLAR’ TİYATRO OYUNU
Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar VE Kimya Gökçe Aytaç gibi usta isimlerin rol aldığı, 2021 Altın Palmiye 'En İyi Tiyatro Oyunu' ödülüne layık görülen Etekler ve Pantolonlar, 4 Şubat Cuma günü, saat 20.00’de Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde! 
Biletler biletix.com ve Tevfikbey Caddesi Edebali Kırtasiye karşısında bulunan Sigortacı Sigorta’da!

12 ŞUBAT 2022 CUMARTESİ ‘İYİLİK TAKIMI ÇOCUK MÜZİKALİ’ ÇOCUK OYUNU
Uzman pedagoglar tarafından hazırlanan; Elsa, Örümcek Adam, Uğur Böceği ve Kara Kedi’nin Thanos ile mücadele ettiği bu güzel çocuk müzikali, 12 Şubat Cumartesi saat 12.00 ve 14.00 te sizlerle!
Biletler oyun günü Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde!

19 ŞUBAT CUMARTESİ ‘BAĞZILARI’ KONSERİ
Muhteşem enerjisi ve harika şarkılarıyla ‘Bağzıları’ 24 Aralık Cuma günü Bilecik’te!
Biletler Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi, biletix.com, biletinial.com, Passo ve Atatürk Parkı Selanik Kafe’de!

22 ŞUBAT SALI ‘HAYAT KİME GÜZEL?’ TİYATRO OYUNU
 Deniz Oral, Faruk Sofuoğlu ve Tuba Erdem gibi usta oyuncuların sahne aldığı Hayat Kime Güzel? adlı komedi oyunu, 22 Şubat Salı, saat 20.00’de Bilecik’te!
Biletler Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde!

23 ŞUBAT ÇARŞAMBA ‘MANUŞ BABA’ KONSERİ!
Manuş Baba, farklı duygulara bürünmüş birbirinden değerli şarkılarını 23 Şubat Çarşamba günü, saat 20.00’de Bilecikliler için seslendirecek.
Biletler biletix.com, Yemen Kahvesi ve Hünkar Börek’te!

26 ŞUBAT CUMARTESİ ‘AĞAÇLAR AYAKTA ÖLÜR’ TİYATRO OYUNU
Türk tiyatrosunun duayenleri Nevra Serezli ve Nuri Gökaşan’ın başrollerini paylaştığı ‘Ağaçlar Ayakta Ölür’ adlı tiyatro oyunu, 26 Şubat Cumartesi, saat 20.00’de Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde!
Biletler biletix.com ve Tevfikbey Caddesi Edebali Kırtasiye karşısında bulunan Sigortacı Sigorta’da!

27 ŞUBAT PAZAR ‘PERA’ KONSERİ
Pera birbirinden güzel şarkılarını Bilecik için söylemeye geliyor. 27 Şubat Pazar günü saat 20.00’de başlayacak konserin biletlerine biletix.com, Yemen Kahvesi ve Hünkar Börek’ten ulaşabilirsiniz.

04 Şubat 2022