Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BİLECİK BELEDİYESİ DENETİMLERE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR!

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alması için kapsamlı fırın denetimleri gerçekleştirdi. 

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alması amacıyla fırın denetimleri yapıldı. Bilecik’te faaliyet gösteren fırın ve unlu mamul üreten iş yerlerinde belirli aralıklarla denetim yapan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın denetimlerinde ekmeklerin gramajı, üretim ve hijyen şartları başta olmak üzere birçok alanda kontroller gerçekleştiriyor. 

İş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, genel temizlik, sağlık bilgisi kuralları ve salgın tedbirleri gibi birçok başlıkta denetimler gerçekleştiren ekipler, kurallara uymadığı tespit edilen işletmeler hakkında idari para cezası uygulanmak üzere tutanak düzenledi. Halk sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir duruma göz açtırmayacaklarını vurgulayan yetkililer, denetimlerin hassas bir şekilde her alanda yürütüleceğini ifade etti.  

Zabıta Müdürlüğü ekipleri, belli aralıklarla yapılan denetimlerin devam edeceğini ve vatandaşlarımızın herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmaları halinde 153 numaralı Alo Zabıta Hattı ve Güzel Masa Whatsapp Hattından iletişim kurabilecekleri bilgisini verdi.

23 Şubat 2022