Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.
  BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MUHARREM TÜFEKÇİOĞLU KERMES AÇILIŞINA KATILDI!

Engelsiz Yarınlar Derneği tarafından Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kermes açılışı büyük ilgi gördü.

 

Dezavantajlı vatandaşlara yönelik çalışmalarıyla beğeni toplayan Engelsiz Yarınlar Derneği, düzenlediği kermes ile engelsiz yarınlara ışık olmaya devam ediyor. Engelsiz Yarınlar Derneği, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kermes ile satılan ürünler ile dezavantajlı vatandaşlara destek olacak. Açılışa Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclisi Üyeleri Birol Ünsal ve Ahmet Korkmaz ile katılan Belediye Başkan Vekili Muharrem Tüfekçioğlu, bu tür organizasyonlara belediye olarak her zaman destek olacaklarını belirtti. Belediye Başkanı Muharrem Tüfekçioğlu açıklamasının devamında; “Bilecik Belediyesi olarak engelli ve dezavantajlı vatandaşlarımıza destek olacak her türlü organizasyonda üstümüze düşeni yapmaya devam edeceğiz. Gerek kendi bünyemizde olsun gerek başka kurumlarla iş birliği olsun her zaman dezavantajlı vatandaşlarımızın yanındayız. Bu konuyla ilgili bugün burada bu güzel organizasyonda olduğumuz için de ayrı bir mutluyuz. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

 

Belediye Başkan Vekili Muharrem Tüfekçioğlu ve beraberindeki heyet, satışa çıkan ürünleri inceledikten sonra salondan ayrıldı.

07 Mart 2022